Hrdina ze sousedství /

Hester Wallace byla vždy pyšná na svou nezávislost. Je pevně přesvědčená, že jediného muže, kterého ve svém životě potřebuje, již má - svého devítiletého syna Radleyho. Po přestěhování do nového domova se ale vše změní. Vypadá to, že její soused - Mitch Dempsey - by pro ni udělal první poslední. Hes...

Celý popis

Uloženo v:
Hlavní autor: Roberts, Nora, 1950- (Autor)
Další autoři: Zvěřinová, Zdeňka (Překladatel)
Médium: Kniha
Jazyk:Czech
Vydáno: Warszawa : HarperCollins Polska sp. z o.o., [2018]
Témata:
Celkem bylo vypůjčeno:0x
Tagy: Přidat tag
Žádné tagy, Buďte první, kdo otaguje tento záznam!
Shrnutí:Hester Wallace byla vždy pyšná na svou nezávislost. Je pevně přesvědčená, že jediného muže, kterého ve svém životě potřebuje, již má - svého devítiletého syna Radleyho. Po přestěhování do nového domova se ale vše změní. Vypadá to, že její soused - Mitch Dempsey - by pro ni udělal první poslední. Hester se v celé situaci snaží zachovat chladnou hlavu, ovšem pro jejího syna Rada se stane Mitch superhrdinou a velkým vzorem. Hester proto začne pochybovat, zda by přeci jen neměla svůj postoj přehodnotit.
Romance zkušené autorky, jejíž hrdinka Hester rozhodně netouží po navazování nějakých bližších vztahů. Jiného názoru je ale její syn Rad, který v sympatickém sousedovi odhalí autora svých oblíbených komiksů.
Popis jednotky:Přeloženo z angličtiny
Fyzický popis:208 stran ; 21 cm
ISBN:9788327626615